2014 yılında Akdeniz Üniversitesi’nde kapılarını açan Zilli Öküz; lezzetli etleri, benzersiz servisi ve modern konseptiyle sektörün liderliğini sürdürüyor. Burger severler için pek çok özgün seçenek yaratan, kısa süre içinde burger kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Zilli Öküz, burgercilerin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet veriyor. Açıldığı ilk günden bu yana burger meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen Zilli Öküz; sunduğu zengin lezzetler, sıcak ortamı ve servisiyle fark yaratıyor.

Homemade Burger sloganıyla yola çıktığımız bu serüvende lezzetli ve hesaplı hamburgerleri sizler için en hijyenik ortamlarda üretiyoruz. 2014 yılından bu yana Akdeniz Üniversitesi’nde hizmetinizdeyiz.

Etlerimiz: Burgerlerimizde kullandığımız tüm et ve tavuk ürünlerimiz, profesyonel ekibimizce, Türkiye’nin en iyi çiftlikleri araştırılarak-test edilerek temin edilmektedir. Zilli Öküz Burgerlerinin lezzeti buradan gelmektedir.

Ekmeklerimiz: İyi bir burgerin olmazsa olmazı, ekmeğidir. Bu yüzden en iyi burger ekmeğini, en iyi ustalarla çalışarak yapıyoruz. Muhteşem susamlı ekmeğimizi mutlaka denemelisiniz.

Şeflerimiz: Burgerlerde kullandığımız tüm ürünleri özenle seçiyoruz. Fakat iyi bir burgerin yalnızca kaliteli malzeme ile olmayacağını biliyoruz. Yemek sanattır! Zilli Öküz burgerlerinin lezzeti, işinde en iyi olan şeflerimizden gelmektedir.

Hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden çalışıyoruz.Her geçen gün sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi görev bilen Zilli Öküz Ailesi; Antalya’da yeme- içme kültürü ve alışkanlıklarını değiştiren işletme politikası ile, fastfood anlayışına yeni bir bakış açısı getirecek.